Caprice buty sklep internetowy

E-Tamaris to nowo powstały sklep, który oferuje Państwu obuwie z całego Świata. Dzięki szerokiej i zróżnicowanej ofercie, którą przygotowaliśmy dla Państwa pragniemy dotrzeć do większego grona klientów. Zakupy za pośrednictwem internetu to wielka wygoda i oszczędność czasu. W e-Tamaris znaleść można najnowsze trendy w świecie mody, nowoczesne wzornictwo w połączeniu z atrakcyjną ceną. Bardzo bogaty wybór obuwia damskiego,męskiego oraz dziecięcego. Najlepszych producentów krajowych jak i tych zagranicznych. Naszym celem jest zapewnianie klientom wysokiej jakości obsługi na całym etapie zamówienia, jak również długo po zakupie. Zaufało nam już mnóstwo osób i ich pozytywne komentarze są dla nas i dla naszych przyszłych klientów najlepszą rekomendacją. Nasze motto to „Radość i zadowolenie z zakupów” i tę zasadę wcielamy w życie. Zapraszamy na do naszego sklepu i życzymy udanych zakupów.

Wielu ludzi przed zakupami w sieci powstrzymuje brak pewności oraz tytuły prasowe donoszące o nierzetelności e-sprzedawców. Tak jak w każdej dziedzinie życia tak i w e-commerce można spotkać się z nierzetelnością.

Pewność dokonywanych zakupów w naszym sklepie gwarantują wysokie standardy obsługi klienta jak i przestrzeganie norm prawnych obowiązujących w Polsce jak i w Unii Europejskiej.

Każda wysyłana przez nas paczka jest pakowana ze szczególną uwagą , a przede wszystkim ubezpieczona. W razie zaginięcia lub zniszczenia paczki natychmiast wysyłamy kolejną.

W przypadku braku identycznego towaru zwracamy niezwłocznie pieniądze lub proponujemy

inny podobny produkt za zgodą klienta.

Każdy klient ma możliwość sprawdzenia przesyłki przy kurierze. Szczególnie stanu jej opakowania przed podpisaniem listu przewozowego, a następnie w obecności kuriera zawartości paczki. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia lub niezgodności należy spisać protokół oraz niezwłocznie poinformować naszą firmę o zaistniałej sytuacji.

Zgodnie z art. 7 Ustawy z dnie 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów każdy klient dokonujący zakupu poza lokalem przedsiębiorstwa ma możliwość zwrotu towaru w ciągu 10 dni od daty doręczenia paczki bez podania przyczyn.

Dane osobowe umieszczone w bazie danych sklepu e-tamaris.pl są przetwarzane wyłącznie dla potrzeb realizacji zamówień i obsługi klienta dane te nie będą udostępniane innym podmiotom, za wyjątkiem danych udostępnianych jednorazowo firmom transportowym,bankom i firmom kredytowym w celu obsługi dostawy oraz płatności związanych z zamówieniami klienta. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883)..

Każdy produkt w naszym sklepie ma określony czas realizacji.Czas realizacji liczony jest w dniach roboczych.Oznacza to dni od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świat.

Na czas realizacji mają wpływ takie czynniki jak stan naszych magazynów, spodziewane dostawy, stany magazynów naszych partnerów, czas dostawy firm kurierskich. Firmy kurierskie gwarantują dostarczenie towaru w ciągu 24 godzin (w dni robocze) w strefach miejskich oraz do 48 godzin w strefach poza miejskich (szczególnie miejscach oddalonych od oddziałów firm kurierskich).

Czas realizacji prezentowany na stronie jest wartością przybliżoną. W związku z wieloma czynnikami mającymi wpływ na dostarczenie towaru możliwe są różnice w czasie prezentowanym w systemie, a rzeczywisty czasem realizacji. W przypadku możliwych opóźnień nasi konsultanci będą informować Państwa o możliwej zmianie czasu realizacji.

Czas realizacji jak i dostępność może się zmienić już po złożeniu zamówienia. Ma na to wpływ ilość dostępnego towaru. Wpływające zamówienie rezerwuje towar. W momencie kiedy zamówień wpłynie więcej niż dostępnego towaru realizowane one są według kolejności zamówień.

słowa kluczowe: caprice buty sklep internetowy, e tamaris, buty caprice sklep internetowy, www caprice pl, karino 500, tamaris piła, caprice sklep internetowy, kozaki caprice sklep internetowy, lanqier sklep, na czasie buty, rieker sklep internetowy, marco tozzi sklep internetowy

Categories: Przeprowadzki

Comments are closed.

Anteny 5 GHz: Klucz

W dzisiejszym świecie, w którym technologia jest integralną częścią naszego ...

Airmax Internet Gór

W dzisiejszym społeczeństwie dostęp do szybkiego i niezawodnego internetu stał ...

Opowiadania Nauczyci

Sekualność jest nieodłączną częścią ludzkiego doświadczenia, a fascynacja erotyką i ...

Internet SLA Nowa Ru

W dzisiejszych czasach dostęp do szybkiego i niezawodnego internetu jest ...

Docieplanie styr

Wprowadzenie Docieplanie budynków jest niezwykle ważnym procesem, który przyczynia się do ...