Zmiana zwykłego telefonu na smartfon ma w ogóle sens?

Zmiana zwykłego telefonu na smartfon ma w ogóle sens?

Wiele osób, zamiast posunąć się o krok dalej w technologi telefonów komórkowych (jest to technologia bardzo nam znana i bliska) – mam tu na myśli zakupienie nowoczesnego telefonu, np. smartfonu z Androidem, woli nosić w kieszeni stary jak świat telefon z firmy Nokia lub podobnej firmy. Czy kupowanie nowego, ultranowoczesnego telefonu (które nazywają się smartfonami) ma sens?

Skupmy się na początku na tym, do czego tego telefonu będziemy używali. Będziesz tylko pisał sms’y i dzwonił? Możesz pozostać przy swoiej poczciwej nokii. A może telefon będziesz od teraz wykorzystywał do innych celów? Na przykład do czytania gazety, najnowszych wiadomości, czatowania na Gadu-Gadu, czy przeglądania internetu? Chciałbyś oglądać swoje ulubione filmy czy słuchać muzyki, gdziekolwiek jesteś? Do tych celów bezproblemu wystarczy Ci przeciętny telefon z Androidem. Możesz na nich (oprócz robienia podanych wyżej rzeczy) pobierać aplikacje na Androida ze sklepu Google Play. Jednym słowem – możesz robić prawie wszystko co na swoim PeCecie.

Więc jak? Umawiamy się, abyś zastanowił się nad nowym telefonem? Nie musisz go od razu kupować – wystarczy przetestować w pierwszym, lepszym punkcie jakiegoś większego producenta smartfonów (np. Samsung, Sony Ericsson itp). Mam nadzieję, że przemyślisz moje słowa. Trzymaj się gorąco!

Categories: Przeprowadzki

Comments are closed.

Anteny 5 GHz: Klucz

W dzisiejszym świecie, w którym technologia jest integralną częścią naszego ...

Airmax Internet Gór

W dzisiejszym społeczeństwie dostęp do szybkiego i niezawodnego internetu stał ...

Opowiadania Nauczyci

Sekualność jest nieodłączną częścią ludzkiego doświadczenia, a fascynacja erotyką i ...

Internet SLA Nowa Ru

W dzisiejszych czasach dostęp do szybkiego i niezawodnego internetu jest ...

Docieplanie styr

Wprowadzenie Docieplanie budynków jest niezwykle ważnym procesem, który przyczynia się do ...